„À MESURE – HANDLE WITH CARE“| ACCOMPANY ME (ITALIJA / LIETUVA / PRANCŪZIJA)

Rekomenduojamas amžius: 8+

Trukmė: 50 min 

Trupę „AcCompany ME“ įkvėpė angliškas žodis „pace“, reiškiantis tiek ritmą ir žingsnį, tiek ir ritmingą žingsnį. Pasirodyme analizuojama kelionė, į kurią leidžiamės su kitu žmogumi. Šiuo kūriniu menininkų duetas siekia palikti pozityvią ir širdžiai mielą žinutę. Spektaklyje siūloma pažvelgti į intymią santykių erdvę: jame atskleidžiamas komandinis darbas, būtinas, kad viskas veiktų… Tikslas – nesustoti, eiti kartu.

Spektaklyje „À mesure – Handle with care” Cyro rato disciplina tyrinėjama visais įmanomais aspektais, derinant ją su tokių trapių objektų, kaip, pavyzdžiui, kiaušiniai, panaudojimu. „À mesure – Handle with care” – tai alegorija apie meilę gyvenime, taip pat – bendro ritmo su kitu žmogumi paieškas, ritmingą žingsnį kuriuo žengdami ateiname vienas pas kitą. Pasitelkusios atlikėjas vienijančią Cyro rato kalbą, dvi menininkės į sceną perkelia istoriją, kuria siekiama atskleisti meilę įvairiomis jos formomis.

Kūrybinė grupė:

Autorės ir atlikėjos: Monika Neverauskaitė ir Elena Damasio
Muzikinė kompozicija: Eric Pollet ir Valentin Avoiron
Išorinis žvilgsnis ir konsultantai dramaturgijos klausimais: Marie Vela, Clémentine Dilé, Gildas Aleksa
Šviesos kompozicija: Mantas Pauliukonis
Reklaminis klipas: Mindaugas Drigotas
Nuotraukos: Dainius Putinas, Donatas Ališauskas
„AcCompany ME“ kūrybą bendrai prodiusuoja Lietuvos kultūros taryba kartu su „Teatronu“.
Rezidencijos: „Cirko Sapiens“, „Latitude 50 – Pôle des arts du cirque et de la rue“, www.latitude 50.be, „Subtopia“, „Maison des Jonglages, La Courneuve“, „l’Essieu du Batut“, „La Roseraie“, „Ecole de cirque Passing“, Menų spaustuvė, „MJC Croix Daurade“ ir „MJC Ponts Jumeaux“  „Station Circus“, „Festival Spoffin“.Finansavo: Lietuvos ir Švedijos bendradarbiavimo fondas ir „Culture Moves Europe“ – Goethe‘s instituto programa. Įveiktas pirmasis „Circus Next 2024“ atrankos etapas.

Galerija

Kiti spektakliai

Socialiniai tinklai

Rekvizitai

Teatronas
Įm. k. 302430039

Sąsk. nr. Paysera

LT61 3500 0100 0755 7757