Dig-It!

Kartais itin skaudžios, susigūžti ir atsitraukti verčiančios temos, radus joms tinkamą kalbėjimo būdą, gali pakviesti žiūrovą diskusijai apie tai, ką nutylime ir ką visgi reikėtų iškasti. Vienas skandalingiausių Izraelio teatro kūrėjų – Arielis Bronzas – tęsia savo pradėtą darbą su teatro trupe „Teatronas“ ir nagrinėja skaudžius Lietuvos istorijos periodus, susijusius su lietuvių-žydų santykiais, tikro, Japonijoje vykstančio greitojo kasimo čempionato formatu. Dažnai nekorektiškai ar vienpusiškai aptariamos temos spektaklyje „Dig-it!“ pagaliau bus pristatomos tiek žydiškų, tiek Rytų Europos šaknų turinčio kūrėjo.

Arielis Bronzas – Izraelio teatro menininkas, režisierius, spektaklių dailininkas, dramaturgas, poetas, aktorius, vaidybos ir performanso mokytojas bei „Clipa Theatre“ režisierius, performanso „Locked“ kūrėjas, dėl savo meninių išraiškų atsidūręs net kalėjime.

Trukmė: 60-70 min.

Premjera: 2021m. rugpjūčio 19, 22 dienomis,  festivalyje „ConTempo“

Ko-prodiuseris: Festivalis "ConTempo"

Kūrybinė grupė:

Režisierius ir dramaturgas: Ariel Bronz (Izraelis) 

Dailininkas: Martynas Arlauskas (Lietuva) 

Kompozitorius: Jokūbas Tulaba (Lietuva)

Vadina: Džiugas Kunsmanas, Milda Jonaitytė, Vaidilė Juozaitytė, Marija Baranauskaitė, Kasparas Varanavičius, Ariel Nil Levy

Repertuaras:

Galerija

Kiti spektakliai

Socialiniai tinklai

Rekvizitai

Teatronas
Įm. k. 302430039

Sąsk. nr. Paysera

LT61 3500 0100 0755 7757