Gegužės 30 d., 19:00 | Lukiškių kalėjimas Birželio 1 d., 18:00 | Naujosios Vilnios kultūros centro kiemas „FORA“ | AR COMPANIES – ALICE RENDE (PRANCŪZIJA)

Rekomenduojamas amžius: 8+

Trukmė: 60 min

Ši dėžė – tokia ankšta, beveik iškreipianti moters kūną. Ir pagaliau –  pabėgimas… Bet ar išsprukusi ji iš tikrųjų išsilaisvina? Jos kūnas ir toliau persisukęs. Jos vidinę kovą ir toliau perteikia priešinimasis nematomoms sienoms.
Portugalų, katalonų, sardiniečių ir oksitanų kalbomis žodis „Fora“ reiškia išorę. Alice Rende monospektaklis sujungia dvi lankstumo ir iliuzionizmo praktikas: enterologiją (meną sulankstyti visą kūną į aiškiai per mažą dėžę) ir eskapologiją (meną išsivaduoti iš pančių). Nepaisant efektingų technikų, spektaklio metu visi patirsime sapnišką, klaustrofobišką ankštumo jausmą.


Komentarai:

  • Renginiui prasidėjus vėluojantys žiūrovai įleidžiami nebus;
  • Spektaklio metu fotografuoti ir filmuoti draudžiama;
  • Renginyje laukiami vyresni nei 8 metų lankytojai. Jei lankysitės su mažamečiais vaikais, prašytume vietas rinktis arčiau išėjimo, kad prireikus galėtumėte palikti salę netrukdydami kitiems žiūrovams. Dėkojame už supratingumą.

Kūrybinė grupė:

Idėja, koncepcija ir interpretacija: Alice Rende
Konstrukcija: Benet Jofre ir Cyril Dalex (Kob)
Apšvietimas: Gautier Devoucoux
Garsas: Thomas Baudriller ir Chloé Levoy
Išorinis žvilgsnis: Michael Cerda
Tyrimų partneris: Alessandra Vannucci
Sklaida: Clemence Drak ir Alina Yanikeeva
Struktūrinė parama: Lorraine Burger kaip Studio PACT – La Grainerie/Toulouse ir Cie Hors Surface dalis
Produkcija: Compagnie Ar
Parama: „Circus Next“ laureatas, SACD projektas laureatas / „Circus Process“„First Gesture(s)“ projekto laimėtoja. Taip pat prisidėjo: DRAC Nouvelle-AquitaineBendra produkcija su „Les Subsistances“, „Espace Périphérique”, Parc de la Villette, Archaos National Circus Center of Marseille, La Grainerie, Circus arts factory, „Le Lieu“ kūrybos erdvė, National Circus School of Châtellerault, „The Geste(s) FR Group“, „The Fairgrounds“, St André de Cubzac, „The Agora National Pole of Boulazac Circus“. Rezidencijos: „The Cascade Pôle Nationale“, „Cirque Rhône-Alpes“, „Cirkorama“, „Up“, Bruxelles“, „Cirqueon“, Institut Français.

Galerija

Kiti spektakliai

Socialiniai tinklai

Rekvizitai

Teatronas
Įm. k. 302430039

Sąsk. nr. Paysera

LT61 3500 0100 0755 7757