Make Love

XIVa. viduryje, besibaigiant Europą siaubiančiam marui, G. Boccaccio parašo savo žymųjį "Dekameroną". Tai virš šimto pasakojimų, kurių daugelis pasakoja apie seksą kaip apie malonumą, praktikuojamą visų - vyrų ir moterų. G. Boccaccio buvo bene pirmasis užrašęs, kad moterys apskritai turi lytinių norų, susietų su malonumu, o ne tik dauginimusi, jo kūrinyje moterys netgi labiau seksualiai aktyvios nei vyrai. Įkvėpti šio popandeminio klasiko, surinkome įstabią kūrėjų komandą panašiam tikslui.


Jokūbo Tulabos muzika, Kristinos Marijos Kulinič dramaturginis stilius, Agnietės Lisičkinaitės požiūris į scenoje judančius kūnus bei Gildo Aleksos režisūra susipina su puikiai Teatrono žiūrovui pažįstamais Milda Naudžiūnaite, Karoliu Kasperavičium, Kasparu Varanavičium, bei Roberta Sirgedaite. Scenoje išgirsim VISŲ šių žmonių bendrai parašytas dainas. Apie seksą. Viskas, apie ką kartais nejauku kalbėti, dabar virs  malonumu niūniuoti.


Grožinės literatūros, publicistikos ir realių konsultacijų su seksologe pagalba kalbėsime apie dažniausias problemas, su kuriomis susiduria žmonės šioje temoje dėl to, kad nejauku buvo tiesiogiai komunikuoti apie seksą. Kaip visad, prisiimdami gėdą sau, siekiame kalbėti apie tai, kas nejauku.

Recenzijos:

Miglė Munderzbakaitė "Normalus spektaklis apie normalius dalykus"
Aušra Kaminskaitė "Koks yra (normalus) seksas?"

Kūrybinė grupė:

Kompozitorius: Jokūbas Tulaba
Režisierius: Gildas Aleksa
Choreografė: Agnietė Lisičkinaitė
Dramaturgė: Kristina Marija Kulinič
Kostiumų dailininkė: Rūta Kyguolytė
Režisieriaus asistentė: Greta Mecelicaitė

Vaidina: Milda Naudžiūnaitė, Roberta Sirgedaitė, Kasparas Varanavičius, Karolis Kasperavičius

Dainų autoriai: VISA kūrybinė komanda

Galerija

Kiti spektakliai

Socialiniai tinklai

Rekvizitai

Teatronas
Įm. k. 302430039

Sąsk. nr. Paysera

LT61 3500 0100 0755 7757